مد و فشن, مقالات

نحوه ست کردن رنگ سال 1401

سلام خدمت دلایی های عزیز دل, با موضوع نحوه ست کردن رنگ سال 1401 در خدمت شما عزیزان هستیم, همانطور که می دانید موسسه رنگ پنتون کشور آمریکا طیف جدیدی از رنگ آبی بـه نام PANTONE 17-3938 Very Peri را بـه عنوان رنگ اصلی سال 2022 انتخاب کرده اسـت این رنگ جدید از ترکیب رنگ آبی و قرمز تشکیل شده و ذهن ها را به سمت رنگ بنفش هدایت می کند پس می توان گفت که رنگ امسال به رنگ زیبا و سلطنتی بنفش شباهت بسیار زیادی دارد. تعداد زیادی از افراد همیسه به دنبال مد هستند و رنگ سال را  برای استایل خود انتخاب می کنند پس برای این دسته از افراد انتخاب یک ست زیبا از رنگ سال امری ضروری است.

خوشبختانه رنگ بنفش از جمله رنگ هایی اسـت که با سلیقه اکثر افراد مطابقت دارد و  با رنگ های زیادی ست می شود محبوبیت این رنگ به اندازه ای است که نه تنها در ست های لباس بلکه در انواع دکوراسیون خانه نیز از آن استفاده می شود. رنگ بنفش به ویژه سایه های روشن تر آن، باعث آرامش روحی و روانی افراد شده و اعتماد به نفس و عزت نفس را در آن ها افزایش می دهد.

در مقاله امروز به نمایش استایل های زیبایی با رنگ سال و نحوه ست کردن آن با انواع رنگ ها می پردازیم تا به کسانی که می خواهند این رنگ را جزو اصلی ترین رنگ های استایل خود انتخاب کنند یک راهنمای کامل از ترکیب رنگ ها را ارائه داده باشیم.

بهترین رنگ‌‌ها برای ست کردن لباس و آرایش با رنگ سال ۲۰۲۲ طیف رنگ‌های خنثی است. رنگ‌های خنثی شامل مشکی، سفید، خاکستری و رنگ‌های زمینی روشن مثل خاکی می‌شوند. این رنگ‌ها در هنگام ترکیب با رنگ بنفش وری پری تضاد فوق العاده جذابی را به وجود می‌آورند و اصلا هم توی ذوق نمی‌زنند. اما این بدان معنی نیست که نمی توانید در انتخاب رنگ های دیگر تردید داشته باشید و از آن ها استفاده نکنید بلکه برعکس اگر جسارت پوشیدن رنگ های طیف شادتری را دارید در تصمیمتان تجدیدنظر نکنید.

در ادامه چند ترکیب رنگ زیبا از رنگ سال را در اختیار شما قرار می دهیم تا استایل شخصی خود را با این ترکیب رنگ های زیبا بسازید.

استایل مونوکروم با رنگ بنفش

یکی از راحت ترین و در عین حال شیک ترین استایل ها، استایل مونوکروم است برای ساخت این استایل لازم نیست زیاد حساسیت به خرج دهید کافی است طیف های متفاوتی از رنگی که می خواهید را در لباس خود به کار برده و از اکسسوری های متنوع برای تکمیل استایل خود استفاده کنید.

ترکیب رنگ بنفش و صورتی

این دو رنگ هارمونی زیبایی با یکدیگر  دارند و اگر جزو کسانی هستید که طرفدار رنگ‌های ملایم یا پاستیلی هستید؛ حتماً این ترکیب رنگ دخترانه را انتخاب کنید.

ترکیب رنگ بنفش و سبز

ترکیب رنگ بنفش و سبز رنگ جذاب و زیبایی است که نمونه این ترکیب رنگ زیبا را می توانید در طبیعت ببینید مثل تمامی گل هایی که بنفش هستند و ساقه ی سبزی دارند.پس شما هم می توانید این ترکیب زیبا را در  لباستان استفاده کنید. رنگ سبز هم جزو  رنگ های گرم و هم سرد به شمار می رود و شما با استفاده از این خاصیت می توانید از طیف این دو رنگ، رنگ های مناسب خود رو انتخاب کنید.

ترکیب رنگ بنفش و آبی

چون رنگ سال رنگی متمایل به بنفش بوده و همانطور که می دانید یکی از رنگ های سازنده رنگ بنفش آبی است بنابراین ترکیب رنگ سال با رنگ آبی یک انتخاب هوشمندانه بوده که استایل شما را چندین برابر زیباتر نشان می دهد. ناگفته نماند که از جذابیت شلوار جین آبی به همراه رنگ بنفش غافل نشوید و همواره این گزینه را جزو اولویت های خود در انتخاب لباس قرار دهید.

ترکیب رنگ بنفش و مشکی

همانطور که در ابتدا اشاره کردیم مطمئناً انتخاب رنگ های خنثی می تواند جزو بهترین انتخاب ها برای ترکیب شدن با رنگ بنفش باشد  رنگ مشکی نیز یکی از همان رنگ های خنثی بوده که جدا از ترکیب شدن با رنگ بنفش با تمامی رنگ ها به راحتی ست می شود و نتیجه ی مطلوبی را ایجاد می کند.

ترکیب رنگ بنفش و سفید

رنگ سفید نیز جزو رنگ های خنثی بوده و اگر کنار هر رنگی قرار بگیرد جلوه آن لباس را بیشتر می کند پس سعی کنید حتماً از این رنگ در استایل خود به کار ببرید. شما می توانید به راحتی از این رنگ در شلوار و اکسسوری های خود استفاده کنید.

ترکیب رنگ بنفش و کرم

رنگ  خنثی دیگری که می توانید در ترکیب با رنگ بنفش استفاده کنید رنگ کرمی است که به علت داشتن تناژ روشن انرژی کمتری نسبت به رنگ بنفش دارد و می تواند به زیبایی با رنگ بنفش ست شود.

دیدگاهتان را بنویسید